Kandidati i Partisë Socialiste për Qarkun e Dibrës, Dionis Imeraj në kuadër të fushatës elektorle ka zhvilluar ditën e sotme takime me banorët e Shupenzës. Imeraj shprehet se nuk ka asnjë alternativë tjetër që mund të konkurojë vullnetin dhe punën e PS-së.

Postimi i plotë:

Në #Shupenzë, ku mbështetja për mandatin e tretë është e padiskutueshme dhe bindja se nuk ka asnjë alternativë që ta konkurojë #punën, #vullnetin dhe #vizionin e #PartisëSocialiste lexohet qartë te pjesëmarrja dhe #entuziazmi i këtyre njerëzve.??☺ Shupenza Nuk Kthehet Pas!? #BashkëPërShupenzën? #BashkëPënrDibrën? #RrugaeArbërit? #VotoPartiaSocialiste 1⃣2⃣?