Tea ka treguar ne intervisten e saj per Perputhen se dhe Andi ishte ne nje lidhje me dike tjeter teksa fajin ja hodhi vetem Teas, ajo tjetra nenkuptoi qe ishte Melisa. Pas kesaj deklarate ka reaguar edhe Melisa ku ka shkruajtur: Zemra ime eshte e lodhur. Por Andi nuk e ka lene me kaq. Mesa duket, Melisa është lodhur me shpjegime dhe së fundmi ka mbyllur dhe llogarinë e saj në “Instagram”. Ndërkohë, para pak minutash, Andi ka bere reagimin e tij,

Mesa duket, Melisa është lodhur me shpjegime dhe së fundmi ka mbyllur dhe llogarinë e saj në “Instagram”. Ndërkohë, para pak minutash, Andi ka reaguar në lidhje me deklaratat e Teas, duke paralajmëruar se shumë shpejt do të japë edhe ai versonin e tij. “Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’puthen”, dhe ndahesh… Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në “Facebook” do të bëj aty reagimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, ka shkruar Andi dhe të gjithë jemi sy e veshë mbi atë që ai do të rrëfejë për të kuptuar më mirë se çfarë fshihet pas gjithë kësaj historie.