Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje piktoreske nga Tamara, në Shkodër.

Me gjelbërimin në Tamarë, diellin dhe ajrin e pastër që gati mund ta nuhasësh, kryeministri përmes fotove, i ka uruar një javë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES, dhe me diellin mbi Tamarën magjepsëse, ju uroj një javë të mbarë.”, shkruan Rama në postimin e tij në Facebook.