09.12.2023 06:58
Home Tags Rama

Tag: rama

Kohë grash…

Nga Helena Halilaj/ Kohë grash… Po vijnë kohë të zorshe çdo ditë sapo çel e re…vrapojnë gratë nëpër punë edhe më shpejt se burrat, me çantat...

Të gjithë mund të shohin burrin e trishtuar me kapele … por ata me...

Nëse mund të shikoni një grua në këtë iluzion të komplikuar optik të burrit me ‘sombrero’, atëherë keni një koeficient të lartë inteligjence, thonë...

Një kongres i pamëshirshëm për të gjithë

Nga Mero Baze/ Socialistët patën sot një Kongres programor të tyre, i cili është një ngjarje e pamëshirshme për të gjitha palët, përfshi dhe vet...

Kiara shtatzënë, Luizi e krahason me ish-banorin e BBV: Je bërë sa…

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë nisur pushimet së bashku në alpet e Zvicrës. E teksa Kiara është disa muajshe shtatzënë, duket qartë barku...

Lautaro pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e champions league

Lautaro Martinez kujton për mediet italiane periudhën e problemeve që ka përjetuar mes Kupës së Botës në Katar dhe gjysmës së sezonit të kaluar...

Lista/ Asambleja votëbeson emrat e rinj të sekretariatit të PS-së

Pas Kongersit të Jashtëzakonshëm u mblodh Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Anëtarët votëbesuan aparatin përbërës të Sekretariatit të Partisë Socialiste të Shqipërisë! U bë e...

BBC kukësi qyteti i parë i nominuar për çmimin nobel po përdor historinë e...

Në kulmin e luftës në Kosovë, kjo zonë me 16,000 persona priti më shumë se 400,000 refugjatë. Tani, Kukësi po përdor historinë e tij...

Fati yt/ Horoskopi 9 dhjetor 2023

Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që parashikon emocione për të gjithë sektorët. Historitë e dashurisë në krizë, ose jo të përcaktuara mirë, do të...

Shqipëria në BE, amaneti ynë që do ta shlyejë kjo forcë qeverisëse

Nga Edi Rama/ E ndjera nëna ime, dikur kur shkoja tek shtëpia e saj, më dilte ndonjë kështu, uff-buff. më thoshte: “ça ke?” U...

‘Parashikohen shumë skandale’, emrat e përfolur që do të jenë në BBV3 bazuar në...

Sot i ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” në TAR ka qenë astrologu Hysgen Dauti. Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me...