Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla bashkë me ministrin Blendi Klosi dhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca këtë të dielë kanë vendosur ta kalojnë në Stëblevë.

Balla ka postuar disa foto në rrjetet siciale, ku shihen te tre në biçikletë, teksa bëjnë xhiro në natyrë dhe shijojnë bukuritë e Stëblevës.

“Mirëmëngjes? Bashkë me Ambasadorin?? Luigi Soreca dhe Ministrin Blendi Klosi me biçikleta mes bukurive fantastike të Stëblevës,” shkruan Balla.