Milarderi, njëkohësisht kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Shqipëri.

Pacolli ka publikuar një foto në rrjetet e tij sociale, ku shihet i veshur me një këmishë dhe të shkurtra teksa i drejtohet detit.

Ai shkruan se nuk i duhen Maldivet, Spanja e Kroacia kur kanë Shqipërinë për të kaluar pushimet.

“Ne nuk kemi nevojë për Maldivet, Spanjën apo Kroacinë kur kemi Shqipërinë” shkruan Pacolli në postimin e tij.