Dyshja e njohur e shoubizit shqiptar kanë sot arsye për të festuar.

Aktorët Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi festojnë dy vjetorin e martesës ku nuk munguan fjalët e bukura të Jonidës për bashkëshortin e saj në këtë datë të veccantë.

“Nuk ka dite qe kalon te mos e falenderoj zotin qe te solli ne jeten time @besnikkrapi, gezuar 2 vjetorin e marteses rrubi im”, ka shkruar Jonida teksa sjellë disa foto nga dasma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)