Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin ‘D-Night’, ku e ka surprizuar moderatoren Dajana Shabani me shakatë dhe flirtin e tij.

Po çfarë ndodhi?

Dajana: Atdhe mirë se erdhe! Është kënaqësi të të kem në studio

Atdheu: Ti qenke kokrra e yllit live!

Dajana: Faleminderit shumë! Unë jam një mami dhe jam goxha më e madhe se ty. Jam 4 vite fiks më e madhe.

Atdheu: Nuk e kam problem moshën dhe nuk e kam pasur ndonjëherë. Kam eksperiencë me këto të mëdhajat.

Dajana: Unë asnjëherë nuk jam lidhur me më të vegjël. Atdheu: Gjënë më të keqe e paske humbur në jetë. Dajana: Atdhe je në një marrëdhënie?