Ambasadorja amerikane në Tiranë është takuar sot me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Gledis Nano. Ky është takimi i parë zyrtar mes ambasadores së SHBA dhe kryepolicit Nano, i cili mori detyrën më 7 tetor.

Gazetarja Dorjana Bezat raporoi për “BalkanWeb” se takimi ka nisur rreth orës 10:30 dhe vijon ende.