Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të nisë shumë keq. Të hënën, më 29 dhe të martën, 30 nëntor, në fakt Hëna do të jetë në opozitë: do të jetë e përshtatshme për ju të keni maturi të veçantë në dashuri. Kushdo që ka përjetuar një krizë marrëdhëniesh do të duhet të tregojë edhe më shumë kujdes. Atëherë do të keni një mënyrë për të rikuperuar. Mes të shtunës 4 dhe të dielës 5 dhjetor mund të vijë një ide e mirë, një intuitë që nuk duhet nënvlerësuar.

Demi

ADVERTISEMENT
Premton të jetë një javë shumë e ngarkuar, mes angazhimeve dhe lajmeve të punës që do të përballeni. Fatkeqësisht, periudha e masave shtrënguese do të vazhdojë dhe do t’ju duhet t’i kushtoni shumë vëmendje parave. Kujdes nga shpenzimet e tepërta, kreditë, financimet! Kur ndiheni të rraskapitur, kërkoni një strehë në dashuri, sepse me Venusin në favor në marrëdhënie do të gjeni rehati dhe qetësi. E mërkura 1 dhe e enjtja 2 dhjetor premtojnë të jenë dy ditë të vështira.

Binjakët

Java do të nisë shumë mirë. Të hënën më 29 dhe të martën më 30 nëntor do të keni në krah një Hënë të mrekullueshme që do t’ju japë energji, kreativitet dhe vitalitet! E vetmja ditë që do të kërkojë vëmendje të veçantë do të jetë e shtuna e 4 dhjetorit, kur Hëna do të jetë në Shigjetar, pra në opozitë. Me atë rast, do t’ju duhet të bëni shumë pak, të kujdeseni për veten dhe të shtyni çdo angazhim të rëndë për javën në vijim.

Gaforrja

Siç sugjeron horoskopi i Paolo Fox të hënën 29 dhe të martën 30 nëntor, në dashuri do t’ju duhet një maturi e madhe. Hëna dhe Venusi do të jenë kundër: konfliktet tuaja të brendshme, dyshimet për marrëdhënien tuaj do të dyfishohen. Marrëdhëniet e punës në krizë për disa kohë mund të mbyllen plotësisht në javët në vijim. E mërkura 1 dhe e enjtja 2 dhjetor do të jenë dy ditë shumë premtuese.

Luani

Është një javë shumë emocionuese përpara. Të hënën 29 dhe të martën 30 nëntor do të jeni ende të mbushur me vitalitet dhe kreativitet, falë një Hëne të mrekullueshme. Përfitoni prej saj, për të realizuar projektet tuaja, përballuni me të rejat në punë. Ju presin ditë interesante, falë mbështetjes së Diellit dhe Mërkurit. Më e keqja ka mbaruar! Në fund të dhjetorit, për më tepër, do të shpëtoni nga Jupiteri i kundërt. Do të duhet pak më shumë kujdes nga e mërkura 1 deri të enjten 2 dhjetor.

Virgjëresha

Java do të nisë me një fillim të mbarë. Që në ditët e para mund të mbështeteni tek Venusi dhe Marsi, të cilët do t’ju japin pasion, sharm dhe dëshirën për të qenë me të tjerët, për t’u hapur. Ata që kohët e fundit kanë nxituar paksa me partnerin do të ndiejnë dëshirën për t’u sqaruar. Kini kujdes të shtunën e 5 dhjetorit, sepse një Hënë e kundërt mund të rrisë lodhjen ose një acarim të brendshëm.

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, java juaj do të fillojë me një tranzit të bukur hënor në shenjë. Mes të hënës 29 dhe të martës 30 nëntor mund t’ju ndodhë diçka e mirë në punë, një ofertë, një përgjigje pozitive. Nëse keni një kërkesë për të bërë, duhet të përfitoni prej kësaj! Premtohen ditë shumë fitimprurëse në punë, falë Diellit dhe Mërkurit në aspektin e shkëlqyer. Në dashuri, për fat të keq, do të duhet ende kujdes. Kujdes të dielën e 5 dhjetorit, sepse Hëna disonante mund t’ju krijojë komplikime të vogla.

Akrepi

Nuk do të mungojnë testet e reja për t’u përballur këtë javë. Të hënën më 29 dhe të martën më 30 nëntor hëna do të jetë në Peshore, pra pas jush. Do t’ju duhet pak më shumë kujdes në familje, veçanërisht me nënën ose motrën tuaj. Për fat të mirë, të mërkurën 1 dhe të enjten 2 dhjetor, zonja e bardhë do të lëvizë në qiellin tuaj dhe do t’ju japë gjallëri të re, njohuri të mira dhe shumë kreativitet.

Shigjetari

Java do të nisë me bujë. Të hënën 29 dhe të martën 3 nëntor do të keni në krah Hënën, Diellin dhe Mërkurin. Çfarë mund të kërkoni më shumë? Qielli juaj do t’ju garantojë rezultate që këtu e tutje. Gjithashtu, të shtunën më 4 dhjetor, Hëna do të kalojë në shenjën tuaj dhe do t’ju japë fuqi të reja. Midis 3 dhe 4 dhjetorit do të keni një rikuperim të jashtëzakonshëm psikofizik. Këto do të jenë ditët ideale për të filluar një program aktiviteti fizik.

Bricjapi

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox të hënën më 29 nëntor, Hëna do të jetë në kuadraturë. Java juaj mund të fillojë paksa e qetë, me pak dobësi, nervozizëm ose me ndonjë pengesë të keqe. Do të jetë vetëm një moment kalimtar. Që nga e mërkura do të mund të rikuperoni shumë. Fundjava është shumë premtuese, veçanërisht të dielën e 5 dhjetorit. Pse nuk planifikoni diçka të veçantë?

Ujori

Java juaj do të fillojë në mënyrë të paharrueshme. Do të keni në krah një seri planetësh të rëndësishëm, duke përfshirë Hënën, Mërkurin, Jupiterin dhe Saturnin. Të hënën 29 dhe të martën 30 nëntor mund të merrni diçka të bukur, një vlerësim, një revansh personal, një takim interesant. Ditët e vetme pak të papëlqyeshme mund të jenë nga e mërkura 1 deri të enjten 2 dhjetor. Më mirë t’i kushtoni pak vëmendje dhe të mos e teproni.

Peshqit

Java duket mjaft e ngarkuar. Pas një fundjave mjaft të qetë, më në fund të hënën e 29 nëntorit do të mund të gjeni më shumë energji dhe qetësi. Mos u dorëzoni, nëse rezultatet në punë nuk vijnë menjëherë. Do të duhet ende pak durim. Të premten 3 dhe të shtunën 4 dhjetor do t’ju duhet të bëni kujdes të veçantë. Mos i fryni gjithçkaje, edhe nëse do të keni ndjenjën se nuk ju dëgjojnë. Ju jeni gati të filloni një fazë shumë premtuese në jetën tuaj. Diskutimet e së dielës 5 dhjetor janë në rrezik.