Dashi

Yjet rekomandojnë maturi në ndjenjat tuaja. Në punë projektet e reja do të nisin pranverën e ardhshme, kështu që këto ditë jepini pak kohë vetes suaj.

Demi

Në dashuri të mërkurën dhe të enjten mund të ketë shpërqendrime, vëmendje. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve, së fundmi ka pasur disa dalje të tjera.

Binjakët

Në dashuri kohët e fundit ka një energji dhe dëshirë të madhe për të qenë pranë njëri tjetrit . Në punë, nga ana tjetër, realizoni projektet tuaja dhe rrethohuni me njerëz të mirë.

Gaforrja

Në dashuri, partneri mund të jetë pak i largët, përpiquni ta bëni për vete. Në punë mos u frikësoni, veçanërisht nëse kohët e fundit keni pranuar punë me kohë të pjesshme.

Luani

Në dashuri prisni momente triumfi me Hënën në shenjën tuaj. Në punë, nga ana tjetër, ka disa risi në horizont vitin e ardhshëm.

Virgjëresha

Qielli i bukur për dashurinë me Hënën në shenjë, përfitoni prej tij. Në punë disa çështje ekonomike mbetën pezull, përpiquni t’i zgjidhni ato.

Peshorja

Në dashuri Hëna nuk është më kundër, më në fund mund t’i ktheni shpinën një personi që ka humbur besimin tuaj. Në punë është koha të përveshni mëngët dhe të bëni zgjedhje.

Akrepi

Situatë e favorshme për ndjenjat, kush është vetëm, shikoni përreth. Në punë, nga ana tjetër, Saturni përballë Jupiterit kërkojnë reflektim.

Shigjetari

Kohë e mirë për ndjenjat me një Hënë të favorshme. Në punë përpiquni të distancoheni nga njerëzit që flasin shumë për çështjet ekonomike.

Bricjapi

Në dashuri, edhe nëse kohët e fundit ka pasur disa konflikte, dita e 26-të do jetë pozitive. Në punë, megjithatë, projektet e reja i ndjek me vendosmëri.

Ujori

Në dashuri të mërkurën keni nevojë për pak maturi, Hëna nuk është në favorin tuaj. Në punë bëni kujdes, me siguri dikush dëshiron t’ju pengojë.

Peshqit

Në dashuri, periudha e Krishtlindjeve mund të jetë e ashpër, përpiquni të mos ushqeni polemika. Nga ana tjetër në punë pranoni atë që ju ofrohet pa e menduar shumë.