Prej kohësh është përfolur se Mevlani dhe Albulena Ukaj janë në një lidhje. Shkak u bënë fotot ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për më tepër kalojnë shumë kohë bashkë.

Duket se me videon e fundit ata kanë konfirmuar lidhjen pasi Albulena i është referuar Mevlanit si “burrin e saj”.

“Më pëlqejnë të gjitha tek ai. Burrin e kam shumë të mirë”, dëgjohet në videon e publikuar nga Albulena.