Dashi
Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra. Jeta e tyre do marre kthesën e shume dëshiruar. Urani dhe Neptuni do ndikojnë njëkohësisht tek FInancat dhe do ju bëjnë te ruani ekuilibrin ne çdo moment. Nuk do kryeni me shpenzime te konsiderueshme.

Demi
Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite me te bukur sot. Pranë partnerit do përjetojnë mjaft emocione dhe do i zgjidhin edhe disa probleme te vogla qe kane pasur. Beqaret do kërkojnë gjera te pamundura dhe kjo gjë do beje qe te mbeten serish te vetmuar. E mira është te rikthehen sa me pare me këmbë ne toke. Ne planin FInanciar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri.

Binjaket
Ju qe jeni ne një lidhje nuk duhet kurrsesi te flirtoni me persona te tjerë sot, pasi keni për te pasur probleme serioze me partnerin. Beqaret nuk duhet te presin asnjë mrekulli. Takimet nuk do mungojnë, por ende nuk do ju rrahe zemra fort për dike. Me FInancat nuk duhet te gaboni sepse pasojat kane për te qene shume te renda. Tregohuni sa me te matur qe te mundeni.

Gaforrja
Ne vende qe t’i hidhni sytë diku tjetër dhe ta kërkoni eksperienca te reja, flini me partnerin dhe bëni ndonjë çmenduri te vogël se bashku. Emocionet kane për te qene akoma me te mëdha. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te njohin persona te rinj dhe mund te humbasin kështu mundësitë e jetës. Ne planin FInanciar do ju duhet maturi dhe sa me shume maturi.

Luani
Pasioni do ndizet edhe me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ndiheni si neper ëndrra me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Beqaret do ndihen mjaft mire pranë disa personave qe do takojnë dhe do preferojnë te vazhdojnë njohjen me ta. Financat nuk do jene te këqija. Vazhdoni te tregoheni sa me te kujdesshëm dhe shume shpejt gjendja do ketë edhe përmirësime.

Virgjeresha
Do jeni tej mase te ndjeshëm sot ju te dashuruarit dhe mund te lëndoheni edhe nga ndonjë shaka qe mund te beje partneri. Beqaret do mbështeten nga Venusi dhe do arrijnë ta bëjnë për vete cilindo person qe do pëlqejnë. Te gjithë do mahniten pas tyre. Ne planin FInanciar do arrini t’i zgjidhni problemet qe ju kishin dale dhe do ndiheni me te qete për te shpenzuar.

Peshorja
Ka rrezik te fryje një stuhi e madhe sot ne jetën tuaj ne çift. Do keni debate shume te forta dhe do jeni me fat nëse nuk ndaheni. As për beqaret nuk është dita e favorshme. Ata duhet ende te presin për te gjetur personin me te përshtatshëm. Buxhetin duhet ta mbani nen kontroll edhe pak kohe ne mënyrë qe gjendja te përmirësohet aq sa për te kryer disa investime te mëdha.

Akrepi
Rutina do mbizotërojë gjate gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift. Nuk do ndiheni aspak mire dhe do kërkoni diku tjetër për emocione me te forta. Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete e turbullt. Beqaret do kenë shume interes për një person dhe mund te bëjnë edhe sakriFIca për ta pasur atë sa me shpejt ne krah. Ne planin FInanciar do jeni me fat dhe gjendja do përmirësohet tej mase.

Shigjetari
Asnjë planet nuk do ndikoje fort tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe çdo gjë do varet prej mënyrës sesi do silleni. Beqaret do FIllojnë me ne fund një histori dashurie si e kishin ëndërruar gjithmonë. Jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Për FInancat do përkujdeseni me tepër se kurdoherë tjetër dhe do arrini me ne fund ta përmirësoni gjendjen.

Bricjapi
Do i shtoni dozat e fantazisë sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do jete me flakëruese. Kënaqësitë do jene si kurrë ndonjëherë me pare. Beqaret do flirtojnë gjithë kohës me disa persona, por nuk arrijnë atë qe mendojnë. Financat do mbeten gjithë kohës te mira. PërFItoni nga kjo gjë për te bere investime ose për te shlyer borxhet e vjetra.

Ujori
Sot do bëni mire ta trajtoni partnerin tuaj me sa me shume përkujdes ju te dashuruarit. Po nuk patet probleme as sot qe ai do jete me nerva, keni për te pasur dite te mrekullueshme me vone. Beqaret do jene te ngarkuar me pune dhe nuk do e kenë aspak mendjen tek dashuria. Beqaret do bëjnë gabim te madh nëse afrohen me persona qe sapo janë divorcuar.

Peshqit
Venusi do krijoje një atmosfere te qete sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mire gjate gjithë kohës dhe nuk do kërkoni me këmbëngulje emocione te forta. Beqaret do kenë një dite interesante dhe te mbushur me takime te mrekullueshme. Buxheti do jete shume here me i mire se disa dite me pare dhe mund te kryeni edhe ndonjë investim me te madh.