Fifi dhe Adisi janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë dedikimet në rrjetet sociale. Pak ditë më parë në rrjet qarkulloi një lajm sipas të cilit këngëtarja ishte në pritje të ëmbël. Mirëpo mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

Burime pranë Fifit dhe Adisit kanë treguar për “Panorama Plus” se Fifi nuk është shtatzënë dhe vijon angazhimin e saj si artiste, natyrisht gjithnjë e shoqëruar nga partneri i saj.