Sonte do të ketë hyrje të reja në Big Brother VIP Albania. Kryefjala shkruan se bëhet fjalë për Robert Berishën, Keisi Medinin, Valbona Memën madje një nga emrat që është kontaktuar për të riprovuar përsëri eksperiencën në Big Brother ka qenë dhe Bjordi Mezini.

Emri i vajzës së Sabianit, Keisi Medinit, po qarkullon prej kohësh në rrjet, si një nga banoret e mundshme të “Big Brother Vip”. Po ashtu, edhe emri i moderatores Lei Kraja u përfol për një kohë të gjatë.

Tashmë mbetet të presim se cilët do t’i bashkohen kësaj eksperience.