Diana Di Meo është një nga gjyqtaret më seksi në Itali dhe në Europë. Bukuroshja italiane mori një vëmendje të madhe në rrjet përpara disa kohësh, ku i publikuan videot e saj erotike.

Gjithsesi Di Meo duket se e ka lënë pas atë incident dhe vazhdon të provokojë në rrjet me fotot e saj të nxehta.

Së fundmi ajo është shfaqur duke shijuar pushimet në Pulia, ku shfaqet dhe duke ngrënë sanduiç e gjëra të tjera të shijshme.