Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij Gresa janë bërë prindër për herë të tretë.

Pas dy vajzave, ata kanë mirëpritur në jetë një djalë. Lajmin emocionues e ka njoftuar vetë çifti në rrjete sociale.

Ndërsa sot ata kanë zgjedhur të bëjnë publik edhe emrin e veçantë të djalit të tyre.

“Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përjetë të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa.