Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura dhe modelet më të suksesshme shqiptare.Prej kohësh tashmë ajo bashkëpunon me Guess. Oriola ka publikuar në Insta story fotot me djalin e këngëtarit të famshëm italian Andrea Bocelli, duke i shoqëruar postimet me këngën e tij “Cuando me Enamoro”.

Pas ndarjes nga Eros Grezda, Oriola Marashi fshaqet në krahët e
Dyshja dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin në setin fotografik.
Ndërkohë që modelja ka falenderuar Matteon pasi ai e ka bërë të ndihet mjaft mirë me prezencën e tij.

Pas ndarjes nga Eros Grezda, Oriola Marashi fshaqet në krahët e
“Do të doja t’ju falënderoja që jeni një artist i vërtetë dhe që më keni bërë të ndihem kaq mirë në praninë tuaj”- ka shkruar modelja.