Këtë javë kemi një dasmë VIP. Çifti i njohur i këngëtarëve shqiptar, shumë të dashur për publikun, Venera dhe Lindi martohen.

Burime për revistën “Who” kanë konfirmuar se Venera dhe Lindi martohen këtë të shtunë, më 7 tetor.

Ceremonia do të zhvillohet në mjediset e një hoteli në bregdet.