Dje u hodh shorti i Euro 2024, ku në grupin B janë Italia, Spanja, Kroacia dhe Shqipëria. Modelja shqiptare Erjona Sulejmani, ka bërë një postim në Instagram, duke komentuar kështu goglat.

“Kur ke tre skuadra të preferuara (Shqipëri, Itali dhe Spanjë) dhe shpreson që të paktën një të fitojë Euro 2024, por më pas zbulon se janë në të njëjtin grup” – Shkruante ajo. Në Europianin e vitit të ardhshëm pritet të ketë spektakël edhe në tribuna, me tifozet seksi që do përpiqen që të vjedhin vëmendjen e mediave gossip, por jo vetëm.