Dashi
Ju mund të pyesni veten pse të gjithë kanë një pamje kaq të thartë në fytyrë. Shikoni fytyrën tuaj në pasqyrë. Ndoshta ajo që po shihni tek të tjerët është fytyra juaj e reflektuar tek ju. Në vend të kësaj, vishni një fytyrë të lumtur.

Demi
Në shumë mënyra, ndiheni shumë të vetmuar në punë. Ndiheni sikur nuk po mbështeteni plotësisht nga njerëzit përreth jush. Qëndroni atje dhe mbani mend se keni mbështetjen e universit me ju në çdo kohë.

Binjaket
Ju mund të konkretizoni një ide apo projekt të ri. Ju jeni të mbështetur mirë. Mos i rezistoni kësaj rruge të re. Do t’ju sjellë shumë lumturi dhe sukses në planin afatgjatë. Energjia juaj është mjaft e fortë në këtë kohë. Kini besim të plotë në veten tuaj.

Gaforrja
Në shumë mënyra, ju ndiheni të bllokuar nga rrethi juaj. Presionet sociale ju bëjnë të besoni se duhet të veproni ose të mendoni në një mënyrë të caktuar. Përqafoni guximin që keni brenda dhe dijeni se në fund të fundit, gjëja më e rëndësishme është të jeni të vërtetë me veten tuaj.

Luani
Ju sapo keni përfunduar një detyrë të rëndësishme. Festoni suksesin tuaj! Keni këmbëngulur dhe kjo ju dha rezultat. Ju keni fuqi të madhe. Nëse ndiheni gati për të ndërmarrë hapin tjetër të madh, atëherë shkoni për të. Nuk ka nevojë të hezitoni. Ju jeni në rrugën e duhur.

Virgjëresha
Gjithçka po bie në vend. Njerëzit, situatat dhe mundësitë kanë kuptim për ju. Bashkohuni me njerëz të tjerë, punë ose ide. Është një kohë e mirë për të bërë partneritet me dikë ose diçka në të cilën besoni fort. Suksesi është i juaji.

Peshorja
Informacione të rëndësishme do të vijnë nga të gjitha këndvështrimet. Të gjithë do të flasin. Vetëm sigurohuni që informacioni që merrni është i vërtetë dhe jo vetëm thashetheme të dikujt. Sigurohuni që të kontrolloni me kujdes faktet tuaja përpara se të bëni ndonjë lëvizje të madhe.

Akrepi
Sigurohuni që të keni dashuri për punën që po bëni. Nëse puna juaj nuk është e frymëzuar nga një dashuri e vërtetë nga brenda, atëherë lëre punën dhe gjej diçka tjetër. Ndiqni pasionin tuaj. Ndiqni zemrën tuaj dhe paratë dhe mundësitë do të vijnë natyrshëm.

Shigjetari
Ju keni punuar shumë dhe tani puna ka filluar të shpërblehet. Mos e humbni momentin tani! Vazhdoni të njëjtën mënyrë operimi, ndërsa mbani mend se çelësi i suksesit tuaj është të njohësh veten dhe atë që je në gjendje të arrish.

Bricjapi
Nuk ka nevojë të luftoni në mënyrë që të jeni të suksesshëm. Punoni me atë që keni në vend që të dëshironi diçka që nuk e keni. Ka shumë burime rreth jush, dhe më e rëndësishmja, brenda jush. Përqafoni këto pika të forta.

Ujori
Ju keni vëzhguar me vëmendje diçka ose dikë dhe e dini të vërtetën. Mos ngurroni ta ndani këtë të vërtetë me njerëzit që kanë nevojë ta dëgjojnë atë në vend që ta mbani këtë informacion të mbyllur brenda. Mbështetja vjen kur rrëzoni muret.

Peshqit
Ju do të jeni shumë të angazhuar në punë. Njerëzit vijnë tek ju për këshilla dhe mençuri. Jepini lirisht të tjerëve dhe këta njerëz do të jenë pranë jush kur të keni nevojë për ta. Aspekti sentimental paraqitet në formë.