Duket se çifti Luiz-Kiara dhe Rezarta Shkurta kanë një miqësi mjaft të afërt me njëri-tjetrin, e shumë shpesh nuk mungojnë as batutat mes tyre në rrjete sociale.

Së fundmi, Rezarta Shkurta ka ndarë një postim në Instastory teksa me humor shprehet:

“Gjithë këto ditë jam që jam çmendur me setin e Luizit dhe Kiarës, sidomos me Luizin vjen non-stop. Më ka lodhur, ai flet aq shumë, është… nuk e di dmth sa më ka bezdisur, por shyqyr Zotit kur vij në shtëpi dhe harroj ekzistencën e Luizit dhe jam super e qetë.”

Mirëpo, ndërsa thotë këto fjalë dhe kthen kamerën, gjejeni pak kush është aty?! Sigurisht, Luizi me Kiarën.

Duket se Rezarta nuk do të jetë kurrë e qetë nga Luizi, as në shtëpi… të paktën edhe për ca kohë, derisa të përfundojë setin e çiftit!