Aktori Julian Deda në orët e para të mëngjesit është vënë përballë një pyetje nga Egla Ceno.

Konkurrentja e ka pyetur atë se cilët janë dy banorët që dëshiron të shikojë në finale e “BBV”, ndërsa Juli tha emrat e Meriton Mjekiqit dhe Heidi Baçit.

“Kë do në finale ti Juli?”, e pyeti Egla.

“Unë dua Heidin dhe Meritonin”– tha Juli, ndëra aktorja shtoi: “Po shumë mirë, mund ti kesh.”

Kujtojmë që Meritoni, Heidi, Egla dhe Françska Murati janë në një televotim, dhe këtë të shtunë do të zbulohen banorët që do ti bashkohen Julit dhe Romeo Veshajt në finalen e “BBV”, duke konkuruar për çmimin e madh.