Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bene se fundi prindër të një vajze. Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna Mari e që po kujdesën pafund për të.

Këngëtari postoi nje foto me vogelushen e tij ne rrjetet sociale. Luizi ka bere një dedikim special për vajzën dhe shprehet “Nëse do të mund të shihnit atë që shoh unë, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia”.

Kjo foto ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku grumbulloj mijëra komente të ndryshme.