Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Mertion Mjekiqi, vazhdojnë pushimet e tyre në çift. Postimet e tyre kanë qenë të shumta por dje Ilnisa i bën dedikimin e veçantë moderatorit.

“Vdes për ty,” shkruan gazetarja në InstaStory ku në foto shfaq Meritonin.

Më pas ajo vijon me një tjetër Story ku shfaq një imazh të vetes dhe shkruan: “Dhe ai për mua”.