28.11.2023 09:37
Home Tags Adriatik Llalla

Tag: Adriatik Llalla

Ceremonia zyrtare e 111-vjetorit të Pavarësisë/ Të pranishëm Begaj, Rama dhe Osmani

Ceremonia zyrtare e 111-vjetorit të Pavarësisë po mbahet këtë mbrëmje në Pallatin e Brigadave në Tiranë. Të pranishëm në ceremony janë Presidenti Bajram Begaj, kryeministri...

Si të humbisni peshë deri në 4 kg duke mos ngrënë kripë për 6...

Individët që konsumojnë më shumë kripë janë më të uritur dhe tentojnë ta teprojnë me ushqimin, duke shtuar në peshë. Në varësi të kripës së...

Horoskopi Ditor e Merkure 29 nëntor 2023,për të gjitha shenjat

Dashi Dite shume e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju beje ta dashuroni edhe...

Shqiptarët-Një, ‘çibani’ Berisha i braktisur, dhe ‘paketimet’ e tij

Nga Jakin Marena Shqiptarët janë mbledhur të gjithë bashkë në vendin amë. Kanë vërshuar nga të gjitha trevat dhe vendet ku jetojnë dhe punojnë, që...

Federata e opozitës me “Republika Srbska”

Nga Ylli Pata Që debati publik në Tiranë është kthyer në një skenë e një teatri absurd nuk ka ditë e emision që të...

Mbi 1 mln palosje letrash, flamuri shqiptar më i madhi i krijuar me origami...

Flamuri shqiptar i krijuar me origami pritet të konfirmohet nga Guinness si më i madhi në botë i krijuar ndonjëherë. Arbnora Fejza-Idrizi nga Kosova i...

Shenjat e Horoskopit që rrezatojnë energji të veçantë

Çdo shenjë e zodiakut sjell grupin e vet unik të tipareve, disa prej të cilave rrezatojnë një lojë të veçantë dhe hare. Mirëpo, këto...

Champions League, formacionet zyrtare të dy sfidave/ Lazio kërkon me patjetër pikë, Antwerp i...

Lazio do të presë në shtëpi skuadrën e Celtic në orën 18:45. Skuadra e kryeqytetit italian kërkon me patjetër fitoren përballë skuadrës skoceze,...

NY feston Pavarësinë e Shqipërisë, kryebashkiaku Adams: Shqiptarët, punëtorët që vënë qytetin tonë në...

New York po feston Pavarësinë e Shqipërisë. Flamuri shqiptar valëvitet krah atij amerikan në një album fotosh që kryebashkiaku Adams i NY ka postuar. Akoma...

Sekretari Amerikan i Shtetit uron Shqipërinë për festën e Pavarësisë: Krenarë për aleatë si...

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka uruar Shqiparinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Përmes një deklarate të publikuar në faqen zyrtare të DASH, Blinken...