19.05.2024 09:28
Home Tags Alfred Peza

Tag: Alfred Peza

Rusia: Udhëtimi i Putinit në Kinë, përcaktues për të ardhmen e botës

“Vizita e fundit e presidentit rus Vladimir Putin në Kinë do të përcaktojë të ardhmen e botës”. Kështu u shpreh zëdhënësja e Ministrisë së...

Horoskopi 19 maj 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë...

Diell dhe shi, e diela me mot të paqëndrueshëm

Këtë të diel, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si kishit menduar sepse debatet...

Egla e ironizon me rap, Meritoni: Të ka shkruar dhe Ledri, do të të...

Në spektaklin e BBV3 mbrëmjen e sotme, ka nisur me debatet e fundit që kanë zhvilluar Meritoni dhe Egla. Këto ditët e fundit, Meritoni e...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe çanta me miliona euro...

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe...

“NATO, sot më e fortë”/ Hasani në Estoni: Shqipëria, qëndrim të palëkundur në mbrojtje...

Shqipëria vazhdon të mbajë një qëndrim të qartë dhe të palëkundur në mbrojtje të integritetit territorial, sovranitetit dhe pavarësisë së Ukrainës, në përputhje me...

Turizmi seksual në Shqipëri/ Mjekët: Janë rritur rastet e SST. Kujdes nga kontaktet e...

Shqipëria po shndërrohet në një tjetër destinacion të turizmit, atë të turizmit seksual. Dukshëm ka një rritje të sëmundjeve seksualisht të transmetueshme të cilën e...

“Grupet kriminale u alarmuan, prandaj shumë persona u arratisën”, Hoxha për operacionin e SPAK:...

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar megaoperacionin e SPAK, që lëshoi rreht 50 urdhërarreste dhe u goditën shtatë grupe të strukturuara kriminale. Hoxha tha në News24...

Ditea rikthehet në “Ferma VIP”, si e pritën fermerët hyrjen e saj?

Ditea Berisha u rikthye në “Ferma VIP” mesditën e sotme. Albano ishte fermeri që i dha përqafimin e parë, teksa më pas Ditea u...