19.04.2024 06:26
Home Tags Ankara

Tag: Ankara

Monika Kryemadhi mbërrin në mbledhjen e rëndësishme të partisë, mesazhi në bluzën e saj...

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka mbërritur në “Hotel Tirana” po pritet të nisë mbledhja e Komitetit Drejtues Kombëtar të kësaj partie....

Firmoset marrëveshja për Kartën e Studentit në Shkodër, Manastirliu: Më shumë shërbime falas për...

Shkodër, 19 Prill – Sot u nënshkrua marrëveshja për Kartën e Studentit mes Ministrisë së Arsimit dhe Sportit dhe Bashkisë së Shkodrës. Ministrja Ogerta...

“SILVA CAKA e lidhur me Ilir Metën”/ Avokati tregon dyshimet e ndarjes Meta-Kryemadhi

Avokati Idajet Beqiri ishte i ftuar në emisionin “Breaking” me Fiori Dardhën në Top News, ku ka bërë akuza të forta ndaj çiftit Ilir...

“Qëndrimi i tij s’ka qenë i mirë, ka zhvilluar aktivitete armiqësore”/ Survejimi i gjeneralit...

Sot në 105 vjetorin e lindjes të Rrahman Përllaku, ish- gjeneral, partizan në luftën antifashiste, hero dhe komandant, por edhe i dënuar...

Modeli i Instagram mbytet kur bie në rezervuar teksa filmonte videon për fansat

Policia tha se po heton për vdekjen ‘e dyshimtë’ të një komentatori të njohur në rrjetet sociale i cili në një rezervuar teksa filmonte...

India nis zgjedhjet më të mëdha në botë me rreth 1 miliardë votues

Partia ‘BJP’ e kryeministrit indian Narendra Modi llogaritet si partia më e madhe në botë me 180 milionë anëtarë dhe kërkon mandatin e tretë,...

As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshim në pamjen e saj (FOTOT)

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive...

“Gjyqësori nuk merr urdhëra nga askush”/ Kryetarja e OSBE-së në Tiranë takon Metën: Mbështesim...

Kryetarja në Detyrë e Prezencës së OSBE-së, Clarisse Pasztory, me anë të një postimi në X shprehet se ka takuar kryetarin e Partisë së...

LAJMI I FUNDIT/U rrëzua nga vinçi teksa po riparonte llambat e qytetit, ndërron jetë...

Një 56-vjeçar i cili shërbente si punonjës i bashkisë së Elbasanit ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital, pasi u rrëzua nga vinçi...

A e dini sa kohë ka, që në gjysmëfinalet e Champions League dhe Europa...

Pas eliminimeve të Arsenalit dhe Manchester Cityt në çerekfinalet e Champions League, si dhe eliminimit të West Hamit dhe Liverpoolit në të njëjtën fazë...