21.09.2021 11:00
Home Tags Argetim

Tag: argetim

Capital T zbulon se pse nuk është martuar ende

Capital T ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet” me Robert Berishën, ku foli si rrallëherë për jetën e...

Shqipëri-Austri, bashkëpunim për lehtësimin e tregtisë

Drejtori i përgjithshëm i Doganave, Genti Gazheli priti sot në një takim zyrtar ambasadorin e Austrisë në Shqipëri, Christian Steiner. Gjatë këtij takimi bashkëbiseduesit...

ÇMENDET ABRAMOVICH! Synon yllin e PSG dhe ofron 100 mln euro sipas RMC Sport

Edhe pse objektivi kryesor i Chelsea në prapavijë është Jules Koundé i Sevillas, klubi londinez gjithmonë synon një emër të madh: Marquinhos i PSG,...

Fati yt/ Horoskopi 22 shtator 2021

Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është...

Studimi: Një i vaksinuar është më mirë mendërisht, është më i lumtur dhe ka...

Një person i vaksinuar është më i lumtur sepse ka përfitime në shërbime ndryshe nga të pavaksinuarit, shqetësohet më pak për të dashurit dhe...

“Arjani duket sikur është i virgjër…”,- Sindi nuk ndalet me deklaratat e saj

Këtë të martë në programin “Abc e Pasdites” ishin të ftuara Sindi, Keisa dhe Flavia Loci, tre motrat që janë të njohurat në rrjetet...

COVID-19 – Finlanda miraton pasaportën e vaksinimit

Parlamenti finlandez miratoi sot krijimin e një “pasaporte korona”, edhe pse zbatimi aktual i saj mbetet i pasigurt, për shkak të përmirësimit të situatës...

Elhaida, në Tiranë me Cioccante/ Këngëtarja prezanton albumin e saj “Zanin”

Elhaida Dani u rikthye në Tiranë në verë me një qëllim të caktuar: Të sillte një projekt muzikor edhe për publikun shqiptar, pas suksesit...

Luzim Basha nis takimet me degët: Sqarojuni demokratëve çështjen e Berishës

Edhe pse nuk po zhvillon takime me bazën e demokratëve, kryeopozitari Lulzim Basha ka zgjedhur të bëjë takime të vazhdueshme me kryetarët e degëve...

Juventusi dhe Interi, garë e fortë për yllin e madh të La Liga

Sipas El gol digital, aventura e Joao Felix te Atletico Madrid nuk do të ketë të ardhme… Ndër skuadrat e interesuara për portugezin edhe...