25.07.2024 08:10
Home Tags Ballkani

Tag: Ballkani

Përse Berisha ju gjunjëzua Damianit?

Nga Mero Baze Të gjithë ata që “besonin” se Berisha nuk do bënte kurrë pazar me Ramën, tani duhet të kuptojnë se ai është gati...

Dash Shehi publikon listën e 32 deputetëve që kanë firmosur për listat e hapura:...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ka publikuar dokumentin e firmosur një vit më parë nga 32 deputetë opozitarë, përmes të cilës kërkonin hapjen përfundimtare...

Kadare: “Emigrantët janë jashtëqitja e kombit”, kjo gënjeshtër e madhe ndaj meje që u...

Nga Bardha Nergjoni Shkrimtarin tashmë tetëdhjetëvjeçar, e gjen në kafenenë e preferuar në anë të Kodrave të Liqenit në kthimin më të fundit në...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 25 Korrik 2024

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi...

PD-PS votojnë kodin zgjedhor! 1/3 e listës e mbyllur, i hapet rruga votës së...

Dy partitë më të mëdha, Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, votuan draftin për kodin zgjedho që mundëson votën e emigrantëve dhe 1.3 e listave...

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Një 24 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka kanosur dhe shantazhuar ish deputetin e PS-së, biznesmenin Vladimir Kosta. Selman Totraku akuzohet se...

Rama publikon pamjet nga plani për sheshin fundor në Bulevardin e Ri në Tiranë!...

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje të projektit për sheshin fundor në Bulevardin e Ri në Tiranë. Kreu i qeverisë ka ndarë në rrjetet sociale...

Babai plagosi djalin me çifte/ Flet i afërmi i familjes: I riu ishte përdorues...

Një i afërm i familjes Shkullaku, në të cilën babai plagosi me çifte djalin, shprehet se djali ishte përdorues i alkoolit si dhe luante...

Rinovoi me Kombëtaren, reagon Sylvinho: Është vazhdim i punës, forca Shqipëri

Sylvinho ditën e sotme rinovoi kontratën me Kombëtaren. Braziliani firmosi me FSHF-në kontratën e re deri në dhjetor të vitit 2025, ku objektivi kryesorë...

Meta fshin 63,000 llogari në Instagram për të shmangur mashtrimet seksuale e romantike në...

Kompania e teknologjisë Meta tha sot se ka eliminuar mijëra llogari të dyshimta me bazë në Nigeri në një reagim ndaj mashtrimeve romantike e...