26.05.2024 11:39
Home Tags Eduard Shalsi

Tag: Eduard Shalsi

Rama mbërrin në Itali, takim me bashkëkombësit në Milano

Kyeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në Itali për të marrë pjesë në takimin me bashkëkombësit tanë në vendin fqinj. Rama i shoqëruar nga...

VIDEO/ Nuk e dinte që ishte pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin dhe...

Erjola Doci nuk kishte si të mungonte në finalen e “Big Brother VIP 3”, ku fituese u shpall Egla Ceno. Mirëpo teksa po kalonte në...

FOTOLAJM/ Hatërmbetje me produksionin? Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli u larguan nga studio e...

Meriton Mjekiqi dhe e dashura e tij, Ilnisa Agolli, janë larguar nga studio e Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme, pak pasi moderatori u...

Rama në Itali, gazetari: Takim jo i ngarkuar shumë politikisht, marrëdhëniet Shqipëri-Itali në ditët...

Gazetari, Lavdrim Lita u shpreh se takimi i Ramës në Itali pritet të jetë më i qetë dhe jo shumë i ngarkuar politkisht siç...

Napoli shpreson te Konte për pikën e kthimit, duhet ta mbyllin sa më shpejt...

Sot Napoli përballet ndaj Leçes, ka pak shpresa për t’u kualifikuar në Ligën e Konferencës në rast të vendit të 9-të dhe triumfit të...

Fitoi çmimin e madh në BBVIP, Egla Ceno: E meritoja! Ja kujt ia dedikoj...

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më...

Komentet negative në rrjet, Sara:Mos kujtoni se do u shpëtoni hakave të fëmijës tim

Sara Gjordeni u shfaq mbrëmjen e kaluar në finalen e Big Brother VIP Albania. Sërish tërhoqi vëmendje barku i saj i rumbullakosur, e duhet...

Gjyqtari Fuat Vjerdha tregon si e gjykoi Sokol Mjacajn kur ishte i mitur: U...

Në episodin “Fëmijëri e humbur” të podcastit “Fol me Anila Hoxhën”, tema e diskutimit ishte për fëmijët e zhdukur. Nga 2013 janë raportuar 260...

Rrugorja e Tiranës bën bilancet e një jave, 9 persona të arrestuar dhe të...

Policia Rrugore e Tiranës ka bërë bilancin e kësaj jave. 9 prsona janë arrestuar dhe proceduar gjatë një jave. Ndërkohë janë marrë rreth...

E diela me mot të paqëndrueshëm, si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Reshjet pritet të...