22.07.2024 07:24
Home Tags Emiratet e Bashkuara Arabe

Tag: Emiratet e Bashkuara Arabe

Nis hetimi për transferimin e Calafiorit tek Arsenali!

Transferimi i Riccardo Calafiorit tek Arsenali pritet që të hetohet nga një grup avokatësh sipas një raportimi të ri. Arsenali është në fazën përfundimtare...

“O bo bo, mua më akuzon Saliu si sovjetik” – Dëshmia e Ylli Popës:...

Mjeku dhe akademiku i njohur, Prof. Dr. Ylli Popa, me origjinë nga një familje e njohur me tradita intelektuale nga qyteti i Elbasanit, i...

Balluku në bypass-in e Vlorës: Asnjë tolerancë për abuzuesit e hapësirave publike përgjatë akseve...

Flogert Muca: Këshilli Bashkiak i Tiranës i jep dritën jeshile miratimit të marrëveshjes së grantit me Fondin e Katarit për Zhvillim (FKPZH), për...

Lajmi i mirë / Miratohet draft-marrëveshja për ndërtimin e sheshit fundor të Bulevardit të...

Këshilli Bashkiak i Tiranës i jep dritën jeshile miratimit të marrëveshjes së grantit me Fondin e Katarit për Zhvillim (FKPZH), për financimin dhe ndërtimin...

Nga bashkëjetesa në pritje të ëmbël? Ilnisa Agolli rrëfën të rejat e fundit nga...

Gazetarja e njohur, Ilnisa Agolli pas përfundimit të pushimeve me partnerin e saj Meriton Mjekiqin, ishte e ftuar në emisionin “She’s On Top” ku...

“Kaseta e ’21 Janarit’ do hedhë poshtë vendimin e gjykatave”, Hoxha zbulon një dosje...

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në “Top Talk” foli për hetimin e dosjes së “21 Janarit”, nga SPAK, ku sot u morën në pytje...

FOTOLAJM/ Momenti kur Tedi Blushi sulmon Halit Valterin në Këshill Bashkiak

Pak minuta pasi nisi mbledhja, anëtari i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi u përfshi nga debatet me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe hodhi letra drejt...

“Donte lirinë, por ia mohuan”, nëna e Faton Hajrizit: 15 vjeç mbahej lidhur me...

“Jetë Shqiptare” ka udhëtuar drejt qytetit të Skënderajt në Kosovë për të biseduar me nënën e Faton Hajrizit. Ai u vra të premten (19 korrik)...

Halit Valteri kallëzon Tedi Blushi: Më goditi me grusht në kokë

Tensione në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, madje edhe konfrontime mes këshilltarëve. Në dy rastet e tensioneve protagonist del këshilltari i opozitës, Tedi Blushi....

Meta shkallon pas dhunës në Këshillin Bashkiak: Nga sot Partia e Lirisë është...

Pas tensioneve të sotme në mbledhjen e Këshillit Bashkiak Tiranë, ka reaguar Ilir Meta. Edhe pse iniciues i asaj që ndodhi ka qenë Tedi Blushi,...