17.06.2024 09:24
Home Tags Enver Hoxha

Tag: Enver Hoxha

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 18 qershor 2024

DASHI Disa prej jush mund të nervozohen gjatë orëve të ardhshme. Kohët e fundit ka pasur disa fërkime në marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat...

Gjykata e Arbitrazhit për Sport përmbys vendimet e KOKSH në favor të Federatës Shqiptare...

Gjykata e Arbitrazhit për Sport (CAS) ka vendosur në favor të Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), duke përmbysur vendimet e marra gjatë Asamblesë së...

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi arratisen me pushime? Fotot i nxjerrin zbuluar

Moderatorja Megi Pojani dhe ish-futbollisti Endri Çekiçi edhe këtë vit kanë vendosur t’i kalojnë bashkë pushimet. Prej dy vitesh ata përflitet se janë në...

Shembet në tokë 57-vjeçari në Durrës, ndërron jetë pas një goditje në zemër

Një 57-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Durrës. Temperaturat e larta dyshohet të kenë ndikuar në gjendjen e tij shëndetësore. Gazetarja e Top...

“Euro 2024”, Belgjika “bie” përballë Sllovakisë

Është padyshim rezultati më surprizues deri në këtë pikë të Kampionatit Evropian të futbollit, me “Djajtë e Kuq”, të Belgjikës, që janë mundur me...

“Ka politikanë që s’u ka hyrë gjemb në këmbë”, gazetarja në Top Talk: SPAK...

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha e ftuar në emisionin Top Talk në Top Channel komentoi konferencën e kreut të PL, Ilir Meta pasi...

Video-skandali mbretëror/ Zbulohet se kush publikoi pamjet në rrjet, partnerja e Princ Lekës refuzoi...

Dalin detaje të reja në pah lidhur me video-skandalin mbretëror ku ishin të përfshirë Princ Leka, Elia Zaharia dhe babai i kësaj të fundit....

Më shpejt drejt BE/ Qeveria publikon draftin e reformave në 5 fusha kryesore deri...

Qeveria do të ndërmarrë disa reforma thelbësore në mënyrë që të përfitojë më shumë nga Plani i Ri i Rritjes shpallur nga Komisioni Evropian...

Akuza e rëndë/ Meçe: Lazarati prodhonte 900 ton hashash në vit! Noka, Basha, Berisha...

Analisti Arben Meçe i ftuar në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv deklaroi se në kohën kur Sali Berisha qeveriste vendin në Lazarat prodhohej...

U përpoq të bashkohej në një përleshje të huliganëve me tifozët anglezë, djali i...

Pamje dramatike po qarkullojnë në internet ku shihet djali i Aleksandër Vuçiç i cili tërhiqet zvarrë nga truprojat e tij. Siç raportohet 26-vjeçari u...