19.04.2024 04:59
Home Tags Fat

Tag: fat

A e dini sa kohë ka, që në gjysmëfinalet e Champions League dhe Europa...

Pas eliminimeve të Arsenalit dhe Manchester Cityt në çerekfinalet e Champions League, si dhe eliminimit të West Hamit dhe Liverpoolit në të njëjtën fazë...

Reagon Refik Halili: “Nuk kanë çfarë më bëjnë, as mua as klubit! – VIDEO!

Një zyrë përmbarimore ka bllokuar aksionet e familjes Halili në klub për shkak detyrimesh ndaj palëve të treta dhe tashmë i kanë nxjerr zyrtarisht...

FOTO/ Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë...

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti i...

Me këto shenja mund të diskutoni për çdo gjë

BINJAKËT Mendja e Binjakëve është gjithmonë e mbushur me ide dhe entuziazmi me të cilin ata ndajnë mendimet ose opinionet e tyre nuk zbehet kurrë....

Koçiu: Raina e vogël, fiton betejën për jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

Një foshnjë e vogël, e lindur vetëm 1750 gramë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, fitoi betejën për jetën falë përkushtimit të stafit të këtij spitali. Lajmi...

Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit? Banori: Heidin e kam nuse o gjigant!

Lidi që prej momentit që u bë pjesë e formatit, kishte një marrëdhënie të mirë me çiftin Heidi-Romeo por dhe Eglën. Mirëpo ditëve të fundit...

Burri me jelek eksploziv pranë ambasadës së IRANIT në Francë: Do e hedh në...

Policia franceze ka rrethuar sot ambasadën iraniane në kryeqytet dhe më pas ka arrestuar një person me atë që dukej si një “jelek eksploziv”...

Dera e djegur, mollë, pampersa, çfarë la pas protesta e opozitës/ Ekspertët mbledhin provat...

Ekspertë të grupit hetimor mbërritën para bashkisë për të mbledhur provat pas protestës së organizuar nga opozita. Kujtojmë se qytetarë dhe zyrtarë të opozitës protestuan...

Probleme me pasurinë/ I dha vulën RITHEMELIMIT, Agron Zhukri përjashtohet nga sistemi gjyqësor

Sot Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar gjyqtarin i Gjykatës së Tiranës, Agron Zhukrin. Ai mësohet se ka qenë i pranishëm në sallë...

Gjykon Nuredin Dumanin dhe 20 të tjerë/ SPAK kërkon përjashtimin e gjyqtares Entela Shedula,...

Pas rrëzimit dy herë të kërkesave, SPAK ka kërkuar para trupës gjykuese 3-anëtarëshe, përjashtimin e gjyqtares anëtare Entela Shedula nga gjykimi i çështjes së...