04.12.2023 07:36
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Muçi e Manaj, emisioni “Analizë Kuqezi” zbërthen shifrat e dy sulmuesve

Në emisionin “Analizë Kuqezi” të gazetarit Sokol Xhihani, në puntatën e radhës u fol veçanërisht për dy lojtarë shqiptarë që luajnë në kampionatet europiane:...

Kiara dhe Luizi marrin dhuratën e parë për beben

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po presin me padurim ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre. Gjatë kësaj kohe çifti ka marrë shumë urime...

Kë do djegë zjarri që u ndez në mes të Parlamentit?

Nga Ylli Pata/ Nuk ka akt më ekstrem sesa ndezja e zjarrit në Parlament. Deri tani, krahasuar me rajonin, e mbante vendin e parë opozita...

Gara për “Këpucën e Artë”, Harry Kanë vetëm gjysmë pike larg trofeut prestigjioz

Teksa po i afrohemi mesit të një sezoni, i cili deri më tani po rezulton të jetë spektakolar, lojtarët po japin maksimumin e tyre,...

Gjergj Luca një nga personat më të ndjekur nga autoritete ndërkombëtare’ biznesmeni i përgjigjet...

Pas daljes nga Parlamenti i zjarreve dhe shashkave, Sali Berisha ka ndaluar para gazetarëve ku ka përgojuar para mikrofonave qytetarët. Një ndër to ishte...

Këto janë profesionet më të mërzitshme në botë

Krimi i dytë më i keq në botë është mërzitja. E para është të jesh i mërzitshëm”, tha Cecil Beaton në një nga fjalimet...

Kjo do të jetë dita më romantike e muajit dhjetor, sipas astrologjisë

Nuk është ftohtë, gjithmonë ka mot për dy, dhe dhjetori i këtij viti është shumë premtues. Mund të duket sikur nga fundi i nëntorit,...

Rama batuta në Asamblenë e PS në Shkodër: Beneti do dijë ta përdorë dhe...

Nuk munguan batutat e kryeministrit Edi Rama në Asamblenë e PS në Shkodër teksa po fliste për investimet në qytet. Ai tha se kryetari...

VIDEO / Një këngë që bën bashkë Alban Nimanin, Bandën Frymore të Tiranës dhe...

Alban Nimani dhe Olimpia Smajlaj kanë sjellë një këngë vërtet të veccantë për të promovuar sportin në kryeqytet. Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion...

“Rama-Meloni”/ Memaliaj, bashkia tjetër e Berishës vetë-ofrohet për strehimin e emigrantëve: Momenti të tregojmë...

Pas caktimit të Lezhës si qyteti në të cilin do të ngrihet një pikë procesimi për emigrantët ilegalë si edhe një kamp për strehimin...