21.02.2024 05:47
Home Tags Infektime

Tag: infektime

Mehmetaj – Taravarit: Si mund të bëni apel për të bashkuar votën e shqiptarëve,...

Gjersa kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, fliste për kandidaturën e tij për president të Maqedonisë së Veriut, gazetari Lirim Mehmetaj i ka...

Arben Taravari: Me BESËN dhe Alternativën nuk na lidh asgjë

Taravari: Është e pakontesueshme se Alternativa është derivat i BDI-së… Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka deklaruar mes tjerash sonte në RTV Dukagjini:...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 21 shkurt 2024

DASHI Hëna është vërtet e favorshme, keni ide të qarta në dashuri. Do të përfitojë edhe nga puna juaj, pasi edhe kreativiteti në zgjidhjen e...

VIDEO-SKANDAL/ Shkëlzen Berisha dhe njerëzit e tij dhunojnë policin në protestë

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe disa persona të tjerë që e shoqëronin, është përplasur me një efektiv policie menjëherë pas përfundimit...

Meritoni i përmendi të bijën dhe e akuzon për viktimizim, Ledjona në lot: Turp...

Meritoni: Më tha që vajza e saj quhet Miki. Ne po bënim debat. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë fëmijët. Unë vetë jam baba, kam...

“Do ju q*j ro*t!”/ Polici qiramarrës kërcënon pronarët e tokës, UKS e OSHEE e...

Familja Saliko nga Ksamili i dha pronën me qira policit Arben Hasanbegasi. Në kontratën e lidhur në emrin e bashkëshortes së tij, cilësohej...

Protesta greke e Sali Berishës!

Nga Ylli Pata Ajo që ishte shpallur sot, u konsiderua protestë. E një e tillë ka një kauzë, një logjikë, një strategji e një...

Loja e reagimeve/ Banorët shkelën rregullat! Ja se euro i janë ulur çmimit të...

Çmimi i madh i Big Brother VIP ka zbritur me 10 mijë euro të tjera. Çmimi i cili ishte 80 mijë euro zbriti në 70,...

Dënesë ndaj Elon Musk pas përjashtimit të gruas së Navalny nga rrjeti X për...

Shefi i rrjetit social X, Elon Musk është kritikuar sot nga përdoruesit pasi duket se kishte përjashtuar nga platforma sociale Yulia Navalnaya, duke bllokuar...

Marrëdhënie seksuale mes Ilnisës dhe Meritonit? Detajet që ngritën dyshimet

Një video e cila po qarkullon në rrjet e tregon çiftin Meriton dhe Ilnisa në disa momente mjaft intime teksa dyshja po qëndronin të...