26.05.2024 11:05
Home Tags Kolegji zgjedhor

Tag: kolegji zgjedhor

Komentet negative në rrjet, Sara:Mos kujtoni se do u shpëtoni hakave të fëmijës tim

Sara Gjordeni u shfaq mbrëmjen e kaluar në finalen e Big Brother VIP Albania. Sërish tërhoqi vëmendje barku i saj i rumbullakosur, e duhet...

Gjyqtari Fuat Vjerdha tregon si e gjykoi Sokol Mjacajn kur ishte i mitur: U...

Në episodin “Fëmijëri e humbur” të podcastit “Fol me Anila Hoxhën”, tema e diskutimit ishte për fëmijët e zhdukur. Nga 2013 janë raportuar 260...

Rrugorja e Tiranës bën bilancet e një jave, 9 persona të arrestuar dhe të...

Policia Rrugore e Tiranës ka bërë bilancin e kësaj jave. 9 prsona janë arrestuar dhe proceduar gjatë një jave. Ndërkohë janë marrë rreth...

E diela me mot të paqëndrueshëm, si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Reshjet pritet të...

Analiza e CNN: Në kulmin e suksesit në vijën e frontit, pse Putin është...

Sinjalizimi i presidentit rus Vladimir Putin këtë javë se ai është i hapur për bisedimet e paqes duhet të shihet me paralajmërime të mëdha. Të...

Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona

Sara Gjordeni, ish banore e Big Brother Vip, ka deklaruar se është në proces gjyqësor me dy persona. E pyetur nga gazetari i TAR nëse...

Burri i eurodeputetes italiane gjendet i vdekur në ‘Range Rover’, letra që la për...

Bashkëshorti i eurodeputetes kristiandemokrate në Itali Francesca Donato është gjetur pa shenja jete brenda makinës së tij. Ai u gjet në brendësi të...

Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të “BBV”

Aktorja e njohur Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, duke u bërë banorja e fundit në shtëpi, e ajo e...

Horoskopi për ditën e sotme, 26 Maj 2024

Dashi Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju fajësojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj....

“Nisemi për vallen e dytë kuqezi”, Rama takohet sot në Milano me shqiptarët e...

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot takimin me shqiptarët e diasporës në Milano. Përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale, kryeministri tregon përgatitjet...