08.12.2023 06:36
Home Tags Kryeministri Edi Rama

Tag: Kryeministri Edi Rama

Idrizi: Beleri është zgjedhur si një “Kalë Troje” për të rikthyer tensionet në Himarë

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, në një intervistë për “Real Story”, tha se Fredi Beleri është zgjedhur si “Kalë Troje”...

SPAK po prodhon politikë, por nuk mund të prodhojë opozitë

Mero Baze SPAK nuk po vepron politikisht në punën e tij, por ama po prodhon politikë më shumë se gjithë partitë politike së bashku,...

“Donnarummën e denigrojnë ndërsa Maignan e mbrojnë”, ish-portieri vlerëson italianin

Ish-portieri i famshëm i Interit dhe Italisë, Gianluca Pagliuca i del në mbrojtje Gianuligi Donnarummas. Gardiani italian i Paris Saint-Germain është kritikuar sërish nga...

Puthja në film, shkak i ndarjes së Ledrit dhe Sarës? Aktori i njohur zbulon...

Ndarja e Ledrit dhe Sarës u bë tema e mediave për javë të tëra. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar ndarjen,...

Vetmia politike e Sali Berishës!

Nga Ylli Pata Sali Berisha, pasi shpalli se do të ndryshojë ekuilibrat në PD-në e Lulzim Bashës mori me vete mjaft njerëz që natyrshëm kërkonin...

Fati yt/ Horoskopi 8 dhjetor 2023

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një të premte shumë të ngjeshur me aktivitete, duke e bërë të vështirë për ju që të gjeni kohë...

Misteri i gropës më të thellë të Tokës dhe arsyeja pse u mbyll nga...

Ambicia e Kinës në eksplorimin e “puseve super të thella” e ka inkurajuar gjigantin aziatik të hapë një pus 11 kilometra të thellë me...

Profesor në fushë dhe jashtë saj, Xabi Alonso tekniku model që udhëheq Leverkusen: Nuk...

Xabi Alonso dhe Bayer Leverkusen padyshim që mund të konsiderohen si surpriza më e këndshme e këtij sezoni. “Apirinat” të udhëhequr nga spanjolli i...

Shkrimi që po shtang botën: Në 2024 do jetë fundi i njerëzimit

Skenarët për vitin e ri janë ogurzi. Sipas Doomsday Clock, viti 2024 do të shënojë fundin e njerëzimit, shkruan gazeta britanike “Mirror”. Ora me akrepat...

Propozimi i PS/ Minxhozi: Opozita s’është në Kuvend për të luajtur “kala dibrançe”

Analisti Skënder Minxhozi, u shpreh kritik ndaj opozitës, dhe sjelljeve të deputetëve për kaosin e shkaktuar në Kuvend, gjatë miratimit të buxhetit 2024, në...