30.11.2023 02:51
Home Tags Kushi

Tag: Kushi

Ja si do t’a mbyllin vitin shenjat e zodiakut! Parashikimi i horoskopit për muajin...

Sipas astrologut Jorgo Pulla, muaji i fundit i vitit do të jetë dhe muaji i mbylljeve të problemeve të mëdha. Ky muaj ka të...

Denaj në Vjenë: Shqipëria po punon intensivisht për përfshirjen në tregjet europiane me produkte...

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Anila Denaj mori pjesë në panelin e konferencës ndërkombëtare të organizuar nga UNIDO, në Vjenë mbi “Industrializimin në...

Ministri i Jashtëm rus: OSBE-ja është bërë vegël e BE-së

Ministri i Punëve të Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, në fjalimin e mbajtur në samit, ka akuzuar shtetet perëndimore dhe Aleancën Veri-atlantike për, siç...

Frika e mosvotëbesimit nga humbja e zgjedhjeve, Berisha: Me kod moral, s’kam faj

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë sot në një konferencë për shtyp, sulmoi kryeministrin Edi Rama se ka përdorur pushtetin për interesat e tij personale....

Lekë dhe dashuri, Meri jep super lajme për këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot keni nje mbrojtje ligjore, nje kontrate apo marreveshje te mire. Demi Nje ceshtje ekonomike pune clirohet ne diten e sotme sidomos me jashte vendit. Binjaket Do kene...

Bislimi kërkon heqjen e masave ndëshkuese nga BE: Kosova ka bërë hapat e duhur

Zëvendëskryeministër i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi, ka kërkuar nga Bashkimi Evropian t’i largojë masat ndëshkuese ndaj Kosovës, megjithëse vazhdoi...

Mesazhi i Blinken nga Izraeli: Duhet të ketë ndryshim taktikash

Gjatë vizitës së tij të tretë në Lindjen e Mesme që nga 7 tetori, Anthony Blinken me siguri do të eksplorojë mënyrat për të...

“Goli me takë një ngushëllim i denjë”, Çuni: Inspirohem nga Ronaldo, Mbappe dhe Haaland

Marvin Çuni është një nga futbollistët që ka spikatur te Frosinone në këtë sezon. Trajner Eusebio Di Francesco i ka besuar shumë shqiptarit, madje nuk...

Elbasani drejt shitjes, sot mbledhje vendimtare. Aksionet vlejnë 138 milionë lekë

E sotmja pritet të jetë vendimtare për futbollin në Elbasan. Thuajse dy vite e gjysmë pasi bashkia krijoi skuadrën AF Elbasani, më 21 qershor...

“Të gjithë duan të bëjnë s*ks me mua”- Aktorja e njohur bën deklaratën e...

Edhe pse është 65 vjeçe, ka shumë njerëz që vijojnë të jenë të fiksuar me bukurinë dhe karizmën e Sharon Stone. Aktorja e njohur në...