20.04.2024 09:49
Home Tags Lexo.l

Tag: Lexo.l

Juvja zhgënjen1 edhe ndaj Cagliari-t, por Allegri nuk preket: Do ulemi të programojmë sezonin...

Champions është “vija e kuqe” për Allegrin, por dhe për klubin, një objektiv që duhet kapur me çdo kusht, për të shmangur skenarë që...

Muaji Prill, thirrja ku çdo qytetar, biznes dhe donator mund t’i dhurojnë kryeqytetit...

Prej 5 muajsh është lançuar sezoni i mbjelljeve në të gjithë qytetin e Tiranës. Mbjellja e pemëve është fokusuar në lumin e Lanës, tek...

Meta-Kryemadhi thirrje Ramës për koalicion (Ngjala 2) nga goja e SPAK-ut

Nga Adriatik Doçi/ Me një parti vetëm në letra, në gojën e SPAK si të korruptuar dhe kandidatë për non grata, Ilir Meta dhe Monika...

‘Breaking News’: Zbuloni Shqipërinë për një përvojë unike

E vendosur në Evropën Juglindore, Shqipëria, me 70% të territorit të mbuluar nga një reliev kryesisht malor, ende nuk i ka zbuluar të gjitha...

Thoni lamtumirë një personi, çfarë thonë yjet për këto shenja

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të shtunën gjatë orëve të ardhshme të kësaj ditë do t'ju duhet t'i kanalizoni mirë energjitë tuaja,...

‘Nuk jam krenar!’ Rama fton Mark Markun në podcast e i kërkon ndjesë publike...

Mark Marku, ish-deputet i Partisë Demokratike aktualisht pedagog në gazetari ishte i ftuar sot në podcastin e kryeministrit Edi Rama. Rama kërkoi ndjesë publike për...

Horoskopi për ditën e Shtunë, 20 Prill 2024

Dashi Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar...

Vuçiç bën prova lufte, pas “pushtimit të Serbisë”, dronë kamikazë pranë Kosovës

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelenskiy u tha anëtarëve të NATO-s të premten se Ukrainës i duhen të paktën shtatë sisteme të mbrojtjes ajrore Patriot...

“Sa herë shikoj nipin, harroj që djali ka vdekur”/ Rrëmbimi i fëmijës nga gjyshërit,...

Nga Anila Hoxha Ashtu si simbolika e emrit që ka, Amar është fëmija më i kërkuar në vend. Edhe gruaja që po e përqafon, po...

Nju Jork, një person i vë zjarrin vetes para gjykatës ku mbahet gjyqi ndaj...

Një person i vuri zjarrin vetes të premten jashtë gjykatës së Nju Jorkut, ku po zhvillohej gjyqi historik ndaj ish-presidentit Donald Trump, njoftoi agjencia...