17.10.2021 01:02
Home Tags Ministrja Denaj

Tag: Ministrja Denaj

Shqipëri-Greqi, rritje e bashkëpunimit në fushën e drejtësisë

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja zhvilloi një takim me ambasadoren e Greqisë në Tiranë, Sophia Philippidou. Gjatë takimit Manja dhe Philippidou biseduan për zbatimin e...

Maratona e Tiranës, Rama: Traditë e re që rikthehet pas vitit të stërvështirë 2020

Maratona e Tiranës, ngjarja më e madhe sportive e vitit me edicionin e saj të 5-të, po zhvillohet sot në kryeqytet. Kryeministri Edi Rama publikoi...

Bonusi i bebes, Manastirliu: Më shumë se 100,000 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes...

Tiranë, 17 Tetor - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka dhënë lajmin e mirë për ardhjen...

Ja cilat janë 3 shenjat më egoiste të Horoskopit

Ndoshta në jetë keni hasur një person që sapo ka marrë atë që dëshiron, ai do të largohet nga ju edhe pa thënë lamtumirë....

Klopp: Salah, më i miri në botë

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp kishte plot lëvdata për Mohamed Salah pas fitores 5-0 të Reds ndaj Watford të shtunën, duke e cilësuar sulmuesin...

Themeluesit e BionTech: Në 3 vite kemi gati vaksinën kundër kancerit

Prodhimi i një vaksine kundër kancerit është thjesht çështje kohe. Kështu janë shprehur së fundmi Ugur Sahin dhe Ozlem Touretsi të cilët kanë zhvilluar...

Kriza e energjisë rrit çmimet globale të metaleve

Metalet industriale po përfitojnë nga kërkesa të forta dhe ndërprerje të furnizimit për shkak të rritjes së shpejtë të çmimeve të gazit dhe qymyrit,...

“Mos mu drejto mua”/ Paloma dhe Kledi debatojnë për pastrimin e shtëpisë

Pastrimi i shtëpisë ka qenë gjithnjë një temë që ka nxitur shumë debat madje dhe konflikt me banorët. E tillë ishte dhe mbrëmja e djeshme...

Prodhimi i energjisë elektrike në vend, Ilir Beqaj: Prirja 20 vjeçare është rritëse si...

Ilir Beqaj ka bërë një analizë për sistemin energjitik shqiptar ku tregon se si nga njëra anë janë ulur humbjet, por nga ana tjetër...

Squid game: Cili personazh jeni, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Squid Game është kthyer në një nga serialet më të ndjekur të të gjitha kohërave në Netflix. Por, a dëshironi të dini se cili...