19.05.2024 10:39
Home Tags OBSH

Tag: OBSH

Gara shpejtësie me mikun e tij në Tiranë, kush është reperi i njohur shqiptar...

Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar masat administrative që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytet. Mes të gjobiturve janë edhe reperi i mirënjohur nga...

Ish-drejtuesi i lartë i ‘OpenAI’: Kompania nuk ka përparësi sigurinë

Një ish-drejtues i lartë i kompanisë së teknologjisë artificiale ‘OpenAI’, i cili dha dorëheqjen në fillim të kësaj jave, tha të premten se siguria...

“Po më bëhesh si Meritoni”/ Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën…

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin...

Rusia: Udhëtimi i Putinit në Kinë, përcaktues për të ardhmen e botës

“Vizita e fundit e presidentit rus Vladimir Putin në Kinë do të përcaktojë të ardhmen e botës”. Kështu u shpreh zëdhënësja e Ministrisë së...

Horoskopi 19 maj 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë...

Diell dhe shi, e diela me mot të paqëndrueshëm

Këtë të diel, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si kishit menduar sepse debatet...

Egla e ironizon me rap, Meritoni: Të ka shkruar dhe Ledri, do të të...

Në spektaklin e BBV3 mbrëmjen e sotme, ka nisur me debatet e fundit që kanë zhvilluar Meritoni dhe Egla. Këto ditët e fundit, Meritoni e...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe çanta me miliona euro...

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe...

“NATO, sot më e fortë”/ Hasani në Estoni: Shqipëria, qëndrim të palëkundur në mbrojtje...

Shqipëria vazhdon të mbajë një qëndrim të qartë dhe të palëkundur në mbrojtje të integritetit territorial, sovranitetit dhe pavarësisë së Ukrainës, në përputhje me...