05.03.2024 01:52
Home Tags OBSH

Tag: OBSH

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 5 mars 2024

DASHI Dashuria paraqitet mjaft mirë: çiftet janë të qëndrueshme falë Venusit, në një aspekt shumë të favorshëm. Mund të ketë disa shqetësime në punë, por...

NATO nuk mund të ruajë Shqipërinë dhe Kosovën nga shqiptarët anti-perëndimorë

Kur u ndërtua baza ushtarake e Kuçovës, që sot u bë bazë e NATO-s, qyteti quhej Qyteti “Stalin”. E ndërtuar një vit pas vdekjes...

“Kërcënimet serbe si ato ruse”, Albin Kurti: Na jepni statusin e vendit kandidat dhe...

Kryeministri Albin Kurti kërkoi që Kosova të trajtohet njësoj sikurse vendet e tjera evropiane që u kërcënuan pas agresionit rus në Ukrainë, pasi sipas...

Festat e kokainës bëjnë ‘namin’ në kryeqytet, gazetarja Anila Hoxha zbulon detaje: Është një...

Gazetarja Anila Hoxha ka folur për një trend të ri që duket se ka përfshirë kohët e fundit kryeqytetin, por jo vetëm. E ftuar në...

“Ndërhyrje e patolerueshme dhe arrogancë!”/ Blendi Fevziu: Ç’punë ka Greqia me zgjedhjet në Himarë?...

Blendi Fevziu ka komentuar procesin ndaj Fredi Belerit, duke u ndalur te ndërhyrjet dhe protesta e vazhdueshme e Greqisë.  I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në...

Horoskopi javor Dashi – Demi

Dashi Gjatë javës nga data 4 deri më 10 mars do të emocionoheni nga lajme të ndryshme nga afër dhe larg. Ato mund t'ju rikthejnë...

A do jetë Samir Mane zëvendësuesi Sali Berishës?/ Fevziu jep përgjigjen

Blendi Fevziu ka qenë i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit në MCN TV, ku foli edhe për disa aludime, se Samir Mane mund të...

Diola Dosti në një lidhje dashurie? Zbulohet partneri i saj!

Nutricionistja dhe ish-banorja e BBV2, Diola Dosti ka qenë gjithmonë e përfolur për jetën e saj private. Nënë e tre fëmijëve dhe e divorcuar...

“U bëfsh siç ke emrin, Nalta”, Elisa Spiropali dedikimin të ëmbël për ditëlindjen e...

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit, feston sot ditëlindjen. Nalta u bë sot 9 vjeçe dhe sigurisht nuk mungoi dedikimi...

Vdekja e Navalny, mbi 40 vende thirrje Rusisë të lejojë një hetim ndërkombëtar

Më shumë se 40 vende i kanë përsëritur thirrjet të hënën për Rusinë që ta lejojë një hetim të pavarur ndërkombëtar për vdekjen e...