19.04.2024 05:42
Home Tags Perendimi

Tag: Perendimi

India nis zgjedhjet më të mëdha në botë me rreth 1 miliardë votues

Partia ‘BJP’ e kryeministrit indian Narendra Modi llogaritet si partia më e madhe në botë me 180 milionë anëtarë dhe kërkon mandatin e tretë,...

As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshim në pamjen e saj (FOTOT)

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive...

“Gjyqësori nuk merr urdhëra nga askush”/ Kryetarja e OSBE-së në Tiranë takon Metën: Mbështesim...

Kryetarja në Detyrë e Prezencës së OSBE-së, Clarisse Pasztory, me anë të një postimi në X shprehet se ka takuar kryetarin e Partisë së...

LAJMI I FUNDIT/U rrëzua nga vinçi teksa po riparonte llambat e qytetit, ndërron jetë...

Një 56-vjeçar i cili shërbente si punonjës i bashkisë së Elbasanit ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital, pasi u rrëzua nga vinçi...

A e dini sa kohë ka, që në gjysmëfinalet e Champions League dhe Europa...

Pas eliminimeve të Arsenalit dhe Manchester Cityt në çerekfinalet e Champions League, si dhe eliminimit të West Hamit dhe Liverpoolit në të njëjtën fazë...

Reagon Refik Halili: “Nuk kanë çfarë më bëjnë, as mua as klubit! – VIDEO!

Një zyrë përmbarimore ka bllokuar aksionet e familjes Halili në klub për shkak detyrimesh ndaj palëve të treta dhe tashmë i kanë nxjerr zyrtarisht...

FOTO/ Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë...

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti i...

Me këto shenja mund të diskutoni për çdo gjë

BINJAKËT Mendja e Binjakëve është gjithmonë e mbushur me ide dhe entuziazmi me të cilin ata ndajnë mendimet ose opinionet e tyre nuk zbehet kurrë....

Koçiu: Raina e vogël, fiton betejën për jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

Një foshnjë e vogël, e lindur vetëm 1750 gramë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, fitoi betejën për jetën falë përkushtimit të stafit të këtij spitali. Lajmi...

Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit? Banori: Heidin e kam nuse o gjigant!

Lidi që prej momentit që u bë pjesë e formatit, kishte një marrëdhënie të mirë me çiftin Heidi-Romeo por dhe Eglën. Mirëpo ditëve të fundit...