29.05.2024 09:49
Home Tags Policia rrugore

Tag: Policia rrugore

DATAT/ “6 planete do të rreshtohen njëri pas tjetrit”, spektakël në qiell në fillim...

Gjashtë nga planetët e sistemit diellor janë gati të rreshtohen për të ofruar një pamje të rrallë. Më 3 dhe 4 qershor, Merkuri, Marsi,...

E kërkon Juventusi dhe Interi, por ylli i Genoas akuzohet për ngacmim seksual

Albert Gudmundsson është një nga emrat më të spikatur në javët e fundit në merkato, por atë e presin telashe. Ylli i Genovas është...

U hodhi molotov gazetarëve, arrestohet për vrasje të mbetur në tentativë militanti i Berishës

Policia e Tiranës ka ndaluar një person dhe proceduar një të dytë në lidhje me incidentet që u shënuan një ditë më parë në...

Media franceze “Figaro Nautisme”: Zbuloni shtatë vendet mahnitëse në Rivierën Shqiptare

Riviera Shqiptare shtrihet përgjatë detit Jon rreth 100 kilometra nga Vlora në veri, deri në Sarandë, që ndodhet në kufirin grek, sipas një artikulli...

Tuneli i Llogarasë drejt përfundimit, Rama publikon pamjet: Do t’ju çojë në jug sa...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga tuneli i Llogarasë. Në një postim në rrjetet sociale ai ka njoftuar se...

Avancimi historik i Kosovës në NATO, Xhafaj: Shqipëria e bllokoi Serbinë në Asamblenë Parlamentare

Deputeti socialist Etjen Xhafaj, njëkohësisht Sekretari i Komisionit të Politikës së Jashtme, deklaroi në emisionin “Ekspres” me gazetarin Nolian Lole, që Shqipëria ja pamundësoi...

Konspiracioni kundër inciativës “antikorrupsion”, si puç kundër SPAK

Nga Mero Baze Miratimi i rezolutës antikorrupsion në Kuvend dhe vendimi për ngritjen e komisionit të posaçëm ka krijuar një debat artificial rreth mundësisë së...

Spalletti: “Blloku i Interit thelbësor te Italia, po aq i fortë sa blloku i...

Luciano Spalletti rikthehet për të folur pak më shumë se dy javë para debutimit të Italisë në ‘Euro 2024’: "Ne po përgatitemi sepse ata...

“Do t’ju hedhim në erë”, alarm për bomba në 35 shkolla greke

Të paktën 35 shkolla të periferisë së Attikës janë alarmuar mëngjesin e sotëm pasi kanë marrë emaile paralajmëruese për shpërthime bombash. “Do t’ju hedhim në...

Rrezikon 4 vite burg nëse shpallet fajtor për “konspiracion dhe fshehje”, jepen argumentet finale...

Donald Trump-i u përfshi në “konspiracion dhe fshehje” i tha të martën jurisë një prokuror gjatë argumenteve mbyllëse në gjyqin penal kundër ish presidentit...