03.10.2023 10:00
Home Tags Ruçi

Tag: Ruçi

“Nuk bëj shaka, jam Zoti”, Ibra show te Piers Morgan: A do të luaj...

Në fushë apo jashtë sajë, Zlatan Ibrahimovic mbetet unik, deklaratat e tij bëjnë gjithnjë bujë. Ibra ishte i ftuar në studion e gazetarit të...

Sot gjyqi i Mediut, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e Efraim Diverolit e David...

Familjarët e viktimave të Gërdecit kanë kërkuar që në gjyqin që do të zhvillohet sot (3 tetor) për Fatmir Mediun të merret edhe dëshmia...

Zbulohet sekreti i të jetuarit gjatë! Disa prej jush duhet të jenë shumë të...

A po kërkoni në internet sekretin e jetëgjatësisë? Nëse po, atëherë largohuni nga ekrani – që ndoshta do t’ju​​shqetësojë, mbyllni sytë dhe flini gjumë. Sipas...

Turizmi, mbi 600 mijë italianë vizituan Shqipërinë deri në gusht! Të dytët pas ‘besnikëve’...

Italianët janë kthyer në grupin e dytë të turistëve që vizituan më shumë Shqipërinë këtë vit duke regjistruar një numër prej rreth 660 mijë...

Tashmë, të gjithë do të mund ta shijojmë turneun e Beyonce-s, si të ishim...

Beyonce ka bërë bujë me turneun e saj madhështor “Renaissance”, i cili theu rekord pjesëmarrjeje e biletash, teksa të shumta ishin videot virale në...

Vidhnin biçikleta elektrike dhe monopatina, arrestohen dy të rinj në Tiranë

Dy të rinj janë arrestuar në kryeqytet, pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin vidhnin biçikleta dhe monopatina. Policia thotë se ka sekuestruar një biçikletë elektrike...

FNSH dhe policia e Durrësit nisen drejt malësisë së Krujës, operacion anti-kanabis

Forca policore nga grupet e FNSH dhe efektive te Drejtorise se Qarkut Durres jane nisur ne operacion ne malesine e Krujes, me qellim zbulimin...

U firmos në samitin e dhjetorit në Tiranë/ Ulen me 99% çmimet e “Internet...

Kryeministri, Edi Rama nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka dhënë lajmin e mirë se prej datës 1 tetor, çmimet e “Internet Roaming” mes...

Bashkia e Tiranës rehabiliton fushat sportive të shkollës “Kolë Jakova”

Bashkia e Tiranës ka rehabilituar infrastrukturën sportive në shkollën "Kolë Jakova". Projekti përfshin një rikonstruksion të plotë të fushës së volejbollit dhe basketbollit,...

Horoskopi për sot 3 tetor

Dashi Vështirësitë e hasura në një projekt pune apo grupi do të zgjidhen më lehtë nga sa mund të mendoni. Edhe pse do të duhen...