24.02.2024 02:19
Home Tags Smartphone

Tag: smartphone

Rama pjesë e takimit të Këshillit të Internacionales Socialiste në Madrid: Morëm një sërë...

Kryeministri Edi Rama mori pjesë në takimin e Këshillit të Internacionales Socialiste në Madrid. Ndërsa ndau disa foto nga takimi, Rama theksoi se nën...

FOTO/ Shpërthen kushërira seksi e Iker Casillas: “Njerëzit mendojnë se kam shkuar me gjysmën...

Alba Casillas është e famshme për dy arsye në Spanjë. Për pjesëmarrjen e saj në ‘reality show’ në televizionin spanjol, por kryesisht për marrëdhënien...

Tradhti, ftesa për orgji dhe arrestime, jeta e trazuar e Meritonit jashtë “Big Brother”

Meriton Mjekiqi është ndër konkurrentët e “Big Brother” që më së shumti ka tërhequr vëmendjen e tij. Shkak, veç lidhjes me Ilnisën, shpesh janë...

2-vjetori i luftës në Ukrainë, Veliaj: Gjithmonë pranë popullit ukrainas, javën tjetër Tirana bujare...

Dy vite nga fillimi i sulmit rus ndaj Ukrainës, qytetarët e Tiranës zhvilluan këtë të shtunë një manifestim në kryeqytet, pas ftesës së kryetarit...

Modelja e njohur shkakton debate: Çdo familje shqiptare e ka një pedofil

Në një intervistë të fundit në emisionin e mëngjesit “Dita e Re”, finalistja e edicionit të parë e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura,...

“O paburrë, lyrash”! I përmendi Donaldin, ofendimet në debatin mes Julit dhe Romeos kalojnë...

Mbrëmjen e djeshme “Vëllai i Madh” ka mbledhur të gjithë djemtë e shtëpisë të cilët janë të nominuar në një darkë. Mes tyre ata kanë...

Protestuesit “sulmojnë” Macron: Përleshen me policinë në panairin e bujqësisë në Paris!

Zemërata e fermerëve francezë nuk ndalet, e së fundi ata hynë me traktorë në qendrën e Parisit për të shtuar presionin mbi presidentin Emmanuel...

Shkak tradhtia? Në një romancë prej më shumë se 1 viti, Adrola Dushi i...

Prej më shumë se një viti, këngëtari i njohur Capital T ka qenë në qendër të vëmendjes së medias rozë për shkak të aludimeve...

Jo vetëm tri pikët e radhës, Leverkusen vendos rekord në Gjermani

Bayer Leverkusen nuk njeh limite këtë sezon. Skuadra e Xabi Alonso-s triumfoi 2-1 ndaj Mainz në sfidën e parë të javës së 23-të, teksa...

Bëni pjesë në listë? Hëna e plotë e shkurtit/ Pikë kthese për jetën tuaj,...

Merr fryme thelle. Tani, lëshojeni ngadalë atë frymë dhe hapni mendjen tuaj ndaj mundësive të reja. Hëna e plotë e ardhshme është një kohë...