03.12.2023 11:34
Home Tags YouTube

Tag: YouTube

Moti i keq “mbërthen” Europën, situatë kaotike me transportin në shumë shtete

Moti i keq ka mbërthyer Evropën këtë fundjavë. Gjermania, Austria dhe Zvicra janë shtetet më të prekura. Mynihu u bllokua pas reshjeve rekord...

Horoskopi për muajin dhjetor, dita më me fat për secilën shenjë

Megjithëse sezoni i festave është në lulëzim, ju jeni të fokusuar në ambiciet profesionale dhe të gdhendni suksesin kur Mërkuri hyn në Bricjap dhe...

Rrëfimi rrëqethës i këngëtares shqiptare: Ja si i shpëtova vdekjes

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, e njohur me emrin artistik “Big Mama” ka folur rreth sfidave dhe fëmijërisë së saj. Në një intervistë...

Zaloshnja: Probabilitetet, vendi i dytë 7%, i treti 26%

Duke përdorur të gjitha statistikat e hollësishme futbollistike online të ndeshjeve që kombëtaret e Spanjës, Italisë, Kroacisë e Shqipërisë (të cilat bëjnë pjesë në...

Kulla simbol e qytetit italian, drejt shembjes! Këshilli: Është shtrembëruar me 4 gradë! Mbyllet...

Një kullë mesjetare në qytetin italian të Bolonjës është mbyllur për shkak të frikës se mund të shembet. Autoritetet kanë filluar të ndërtojnë një gardh...

Korça “kryeqyteti” i festave të fundvitit! Ndizen dritat, nis atmosfera festive

Dhjetori i festave nisi në Korçë me dekorin, babagjyshin, elfët dhe një kalendar të pasur me aktivitete që do të zhvillohen në zona të...

“iNews”: Shqipëria mes nëntë destinacioneve të përballueshme për pushime në janar

Janari nuk duhet përjetuar si një muaj i zymtë, veçanërisht kur koha është kaq e mirë për të udhëtuar. Shijoni një udhëtim në një...

Në rresht për një pas Doktorit…dhe në opozitë të përjetshme

Nga Skënder Minxhozi/ Kuvendi i dy dhjetorit qe një vitrinë e plotë familjare për Sali Berishën, në vend që të ishte formati i duhur...

Refluksi gastroezofageal/ Zbuloni tre lëvizje qetësuese që duhet të bëni për të qetësuar stomakun

Sëmundja e refluksit gastroezofageal është një çrregullim i tretjes që prekë shumë veta, sidomos afër Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri për shkak të ushqimeve...

Lukashenko vizitë dy ditore në Kinë

Presidenti i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko do të jetë në Kinë sot dhe nesër në një vizitë dy-ditore. “Negociatat midis kreut të shtetit bjellorus dhe presidentit...