tirane Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "tirane"

Etiketa: tirane

Teksa tenton të gjesh një punë si kameriere, balerinë, apo masazhatore, shumë lehtë mund të përfundosh si punonjëse seksi. Këto janë vetëm disa mënyra kamuflimi...

Ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj ka qenë për inspektim në autostradën Tiranë-Durrës. Dervishaj ka bërë me dije se kalueshmëria është optimale dhe se rruga...

Mbrëmjen e sotme bora nuk ka kursyer as kryeqytetin. Rreth orës 20:00 të mbrëmjes qytetarët e Tiranës kanë mundur të shohin flokët e parë...

Ka rënë në prangat e policisë pasditen e kësaj të mërkure, autori i një vrasje në vitin 2012. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 4,...

Ndoshta janë bërë të zakonshme rastet kur drejtohen mjetet në gjendje të dehur, por kur bëhet fjalë për një shofer autoambulance, çështja ndryshon. E...

Ndërsa temperaturat kanë arritur nën zero në Tiranë dhe bora ka mbuluar 1/3 e Shqipërisë, Armina Mevlani po shijon temperaturat e nxehta të Meksikës....

Megjithëse ishte përdhunuar nga dy persona, një vajzë 19-vjeçare është detyruar të japë dëshmi të rreme para gjykatës së Tiranës, duke pohuar se nuk...

Një 40-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Fushë Krujë. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje,...

Dy kolegë, punonjës policie të komisariat nr.2 në kryeqytet pas një sherri për motive banale janë përleshur mes tyre. Ngjarja në fjalë ndodhi sot pranë...

Në kalendarin artistik të kryeqytetit sot shënohet një ngjarje e rrallë, pasi koncerti i Vjenës do të zbarkojë në Pallatin e Koncerteve sot në...