Dashi

Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift, pasi gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Do merreni vesh ne çdo moment. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime te mëdha te cilat do vijnë ne momentin me te papritur. Financat do jene te mira ne fillim te ditës, por me vone do përkeqësohen për shkak te shpenzimeve pa fund.

Demi

Venusi, perëndesha e dashurisë do ju mbështesë fort sot ne planin sentimental. Do flisni hapur dhe do bini ne një mendje për shume gjera. Beqaret nuk do jene aspak ne gjendje te mire shpirtërore për te filluar një histori dashurie. Edhe sot do mbeten vetëm. Ne planin financiar do arrini t’i zgjidhni te gjitha problemet. Do ndiheni disi me te qete kur te shpenzoni.

Binjaket

Do takoni persona shume interesante gjate kësaj dite te cilët do ju tundojnë aq shume saqë mund ta tradhtoni partnerin. Kujdes sepse do i jepni fund marrëdhënies qe keni ndërtuar prej kohesh. Beqaret nuk do jene ne gjendjen me te mire për te kërkuar dashurinë. Ne planin financiar merrni masat e duhura përpara se gjendja te përkeqësohet.

Gaforrja

Kjo dite do kaloje disa momente te vështira. Ju do gjendeni përballë zgjedhjeve te cilat do ua ndryshojnë tërësisht rrjedhën e jetës. Mendohuni mire para se te thoni fjalën e fundit. Beqaret duhet te mos nxitohen nëse dëshirojnë një lidhje te qëndrueshme dhe te bukur. Transaksionet financiare do jene te favorizuara. Shlyejini edhe borxhet nëse keni te tilla.

Luani

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj sot dhe do thurni plane afatgjata për te ardhmen. Gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit ëndërruar. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime interesante, por edhe mund te fillojnë se shpejti një lidhje. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur. Shpenzoni me kujdes qe te mos keni vështirësi me vone.

Virgjeresha

Dite goxha e tensionuar dhe e mbushur me debate kjo e sotmja për te dashuruarit. Do doni qe gjerat te bëhen si doni ju dhe kjo nuk do i pëlqejë aspak partnerit. Kujdes, ne atë lidhje jeni dy, jo një. Beqaret duhet te reflektojnë njëqind here para se te pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar po nuk u treguat te kujdesshëm me shpenzimet do keni probleme me vone.

Peshorja

Dite e mbushur me pasion dhe emocione te fuqishme kjo e sotmja edhe për ju. Do i kushtoni me tepër kohe se kurrë jetës ne çift dhe do i shprehni ndjenjat me çdo mënyre. Beqaret edhe po te duan nuk do i shpëtojnë dot një dashurie me shikim te pare. Ne planin financiar duhet te tregoheni paska me te arsyeshëm nëse nuk doni vështirësi me vone.

Akrepi

Nëse keni për t’i thënë diçka partnerit gjeni mënyrën e duhur për ta bere qe ai te mos inatoset. Nuk duhet as ta teproni me kërkesat. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa aq. Gjithsesi dita do jete e bukur. Ne planin financiar do merrni një shume te ardhurash nga familja ose do fitoni ndonjë lotari. Situata nuk do jete problematike.

Shigjetari

Duhet te bëni çmos qe t’i sqaroni edhe mosmarrëveshjet e vogla qe ju kane dale ne çift dhe te rivendosni edhe njëherë dialogun. Partneri nga ana e tij do beje çfarë te jete e mundur. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do ndihen si ne ëndërr. Ne planin financiar do jeni mjaft optimiste edhe për te ardhmen sepse do merrni një shifër te majme nga një trashëgimi.

Bricjapi

Sot edhe ju edhe partneri do mendoni t’i bëni surpriza personit qe keni ne krah dhe atmosfera do behet me emocionuese sesa mendonit. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura dhe ne fakt kjo do i joshe se tepërmi ata. Financat do jene ne gjendje goxha te mire kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë investim.

Ujori

Deklaratat e dashurisë do jene te forta gjate kësaj dite dhe kjo do e ngrohe se tepërmi atmosferën ne çift. Ne mbrëmje do kaloni momente mjaft romantike dhe drithëruese. Beqaret do jene te pafat ne dashuri kështu qe është e kote qe te kërkojnë. Ne sektorin e financave do keni surpriza te mëdha dhe situata do filloje te stabilizohet. Do ndiheni me te qete tashme.

Peshqit

Do jeni shume xheloze gjate kësaj dite për atë qe keni ne krah dhe situata ne një moment mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollin. Mundohuni me çdo kusht te ndryshoni drejtim sepse me vone nuk do keni çfarë te bëni me. Beqaret do jene me humor te mire dhe do dalin me këdo qe do i ftoje. Edhe financat do fillojnë dalëngadalë te stabilizohen.